Aktivnosti

Eko bonton! Glasaj za školu!

U organizaciji SBB fondacije počela je velika kampanja „Ne prljaj. Nemaš izgovor! – IZAZOV“ koja će trajati cele školske 2018/2019 godine za sva odeljenja osnovnih škola sa ciljem podizanja ekološke svesti i promovisanja značaja očuvanja životne sredine.

Prvi izazov je izrada EKO BONTONA.

Odeljenje III-3 i odeljenje VI-1 naše škole su prihvatili izazov. Tim trećaka se zove Eko znalci, a tim šestaka Dobro drvo. Oni su stihovima i crtežima predstavili EKO BONTON, skup najbitnijih ekoloških pravila kojih svi treba da se pridržavamo.

Svako ko želi da pomogne našoj školi da osvoji vredne nagrade može da se prijavi i glasa na sajtu “Ne prljaj, namaš izgovor!”(https://neprljajnemasizgovor.rs). Glasanje traje do 4.11.2018.

Poster Eko znalca

EkoZnalci

Pano tima Dobro drvo

Dobro drvo

Tags:

Kontakt

Osnovna škola "Svetozar Marković" Leskovac

e-mail: svetozarmarkovicle@yahoo.com

Telefon: 016/243244

© 2017 OŠ "Svetozar Marković" Leskovac All Rights Reserved.

Main Menu