Produžetak zimskog raspusta

Na sednici Vlade održanoj 14.2.2019. po preporuci Ministarstva zdravlјa, odlučeno je da se đački raspust produži za nedelјu dana zbog virusa gripa.

Prema školskom kalendaru, raspust je trebalo da traje do 18. februara, međutim,  zbog velikog rizika da se virus proširi, učenici će se u klupe vratiti 25.februara.

Po proceni epidemiologa, u narednih mesec dana može se očekivati dalјi rast broja obolelih, ali je konstatovano i da je širenje virusa usporeno zbog školskog raspusta. Epidemije su zabeležene u skoro svim okruzima uklјučujući i naš, Jablanički okrug.

Ovom prilikom obaveštavamo sve učenike i roditelјe naše škole, da će drugo polugođe školske 2018/2019. god. početi u ponedelјak 25. februara po utvrđenom rasporedu.

Učenici  predmetne nastave (5.-8.razred) u prepodnevnoj smeni, a učenici razredne nastave (1.-4.) u popodnevnoj.