Tim koji pobedjuje :)

Ako se po jutru dan poznaje, onda je početak ove školske godine označio vrednu godinu. Još su u junu najavlјeni radovi na rekonstrukciji fasade i školske ograde završeni, rekonstruisani su muški toaleti, a u toku zimskog raspusta biće završeni i ženski.

Nastavnička kancelarija i neke učionice su redekorisane, ali to nije sve. Na inicijativu roditelјa, u zajedničkoj akciji nastavnika, roditelјa i učenika, počelo je ovih dana sređivanje još nekih učionica. Nije zanemarlјiva materijalna pomoć roditelјa, na tome smo veoma zahvalni, ali duh zajedništva, konstruktivna atmosfera i razvijanje pozitivnih stavova je ono najvažnije. Znamo da se pojedini učenici često ponašaju neodgovorno prema školskoj imovini, ovo je možda najbolјi način da se deci ukaže da je prostor u školi naše zajedničko dobro i da će uloženi napor u sređivanje biti najbolјi podstrek da se to dobro i sačuva.