Nastavnici na seminarima

U subotu 9. marta i nedelјu 10. marta Izdavačka kuća Klet, Logos i Freska organizovala je  seminare za preko 1350 učesnika. Seminari su održani u OŠ “Svetozar Marković” i OŠ “Vožd Karađorđe”.

U više od 30 ponuđenih obuka mogli su se naći raznovrsni sadržaji, a nastavnicima je prilikom prijave omogućeno da biraju po sopstvenim interesovanjima. Bilo je razgovora o međupredmetim pristupima nastavi, razvoju kompetencija kod učenika, o uticaju čitalačkih veština na razvoj ličnosti i mnogim drugim aktuelnim temama u obrazovanju.

Učesnici su imali priliku da prelistaju nove udžbenike koji su u pripremi za 2. i 6. razred po reformisanom programu, kao i da pogledaju digitalne sadržaje ponuđenih udžbenika.