Predmetna 2017/2018

Okružno takmičenje iz srpskog jezika

Okružno takmičenje iz Srpskog jezika i jezičke kulture održano je 28.04.2018. u Osnovnoj školi „Kosta Stamenković“ u Leskovcu.  Takmičili su se učenici Marko Miladinović učenik 7/1 i učenici  Bogdan Mladenović  5/2 i Dušan Stojković  5/1 u pratnji svojih nastavnica Ljubinke Đorđević i Violete Aleksić.

Svi učenici  postigli su  zapažene rezultate.

Marko Miladinović  7/1 osvojio je 2. mesto  i drugu nagradu i time se plasirao za republički nivo takmičenja, a učenici 5. razreda   osvojili su:

Bogdan Mladenović  5/2  2.mesto i drugu nagrdu,

Dušan Stojković  5/1  3. mesto i treću nagradu.

Bogdanu i Dušanu čestitamo na postignutim rezultatima budući da su ovim plasmanima završili ovogodišnju trku, jer je okružni nivo najviši u petom razredu.

Marku Miladinoviću   želimo mnogo sreće na predstojećem Republičkom takmičenju  koje će biti održano 25. maja u Tršiću.