Aktivnosti učeničkog parlamenta 2017/2018

Osmaci na izletu

Dana 10. maja 2018. godine Učenički parlament organizovao je tradicionalni izlet za osmake do Caričinog grada i fabrike vode u Gorini.

Osmomartovsko iznenadjenje nastavnicama i učiteljicama

Članovi Učeničkog parlamenta i likovne sekcije škole odlučili su da svojom kreativnošću obraduju nastavnice, učiteljice i direktorku škole Tamaru Janković povodom Dana žena.

Prolećni turnir u fudbalu

U organizaciji Učeničkog parlamenta  Osnovne škole „Svetozar Marković“  25.04.2018. godine održan je prolećni turnir u fudbalu.

Kviz znanja u Osnovnoj školi „Vožd Karađorđe“ Leskovac

Učenici osmog razreda, članovi učeničkog paralmenta su u četvrtak  25.1.2018. povodom Svetosavskih svečanosti učestvovali u kvizu znanja u Osnovnoj školi „Vožd Karađorđe“

Uskršnja humanitarna akcija

Prlamentarci su opet pokazali svoju humanost. Organizovali su humanitarnu akciju u gradskom parku.

Kviz za osmake povodom Dana škole

Učenički parlament  je 4. decembra organizovao kviz  u okviru aktivnosti  povodom  Dana škole.