Aktivnosti učeničkog parlamenta 2019/2020

Kviz za predstavnike učeničkih parlamenata

U ponedeljak, 09. decembra, povodom 115 godina postojanja naše škole, organizovan je  kviz za predstavnike Učeničkih parlamenata.

Ovo je jedna u nizu aktivnosti, koju tradicionalno svake godine organizuju Aleksandar Nikolić – nastavnik fizike i rukovodilac Učeničkog parlamenta i Danijela Stojilković – pedagog, povodom Dana škole. U kvizu je učestvovala ekipa naše škole i još dve ekipe iz drugih škola. Pobednici kviza su parlamentarci OŠ ,,Svetozar Marković“. Drugo mesto pripalo je parlamentarcima OŠ ,,Vasa Pelagić“, a treće parlamentarcima OŠ ,,Vožd Karađorđe“. 

Borba za prvo mesto bila je ozbiljna i neizvesna do samog kraja. Zahvaljujemo se našim drugarima što su nam i ove godine ulepšali obeležavanje  Dana škole i pružili nezaboravno druženje.

 

Kontakt

Osnovna škola "Svetozar Marković" Leskovac

e-mail: svetozarmarkovicle@yahoo.com

Telefon: 016/243244

© 2017 OŠ "Svetozar Marković" Leskovac All Rights Reserved.

Main Menu