Okružno takmičenje iz matematike

Okružno takmičenje iz matematike je održano 12.3.2022.god. sa početkom u 10 časova . Organizator takmičenja je bila OŠ „ Kosta Stamenković“ iz Leskovca. Učestvovali su učenici  od  IV do VIII razreda .Sa učenicima su pošli  njihovi predmetni nastavnici, koji su kasnije uzeli učešće u pregledu radova.

Nagrađeni učenici su   :

IV razred

1. Pavle Nikolić  IV - 1            I  nagrada                (nastavnik  Ana Gavrilović )
  2. Mia Stefanović IV - 1          I  nagrada                (nastavnik  Ana Gavrilović )
  3. Milica Žunić IV - 1               II  nagrada               (nastavnik  Ana Gavrilović )
  4. Mihajlo Đokić  IV - 2           III  nagrada             (nastavnik Trajko Milošević)
  5. Lazar Arsić IV - 1                III  nagrada             (nastavnik  Ana Gavrilović )
  6. Đorđe Begović IV - 3          pohvala                        (nastavnik Zoran Ilić)

V razred

1. Ristić Luka  V - 1                 I  nagrada                (nastavnik Jović Olgica )
  2. Stojanović Sofija  V - 1        II  nagrada               (nastavnik Jović Olgica )
  3. Mladenović Kristijan V - 1    III  nagrada              (nastavnik Jović Olgica )
  4. Pavlović Mina     V - 1          pohvala                   (nastavnik Jović Olgica )

VI razred

1. Stojanović Milica VI - 2          pohvala         (nastavnik Pavlović Miloš)
  2. Mihajlović Andrej VI - 2          pohvala         (nastavnik Pavlović Miloš)

VII razred

1. Petar Minić               VII -1      I  nagrada          (nastavnik Trenčić Valentina)
  2. Ognjen Stamenković VII-1      I  nagrada          (nastavnik Trenčić Valentina)
  3. Milica Stanković VII- 4             III  nagrada         (nastavnik Trenčić Valentina)

VIII razred

1. Stojilјković Jana   VIII - 1        III  nagrada            (nastavnik Pavlović Miloš)
  2. Savić Vuk  VIII - 2                   III  nagrada             (nastavnik Pavlović Miloš)

Plasnman na republičko takmičenje Republička komisija će naknadno odrediti.