Predmetna 2020/2021

Međunarodni sabor duhovne poezije

Dana,16.9.2020.godine Dom kulture Pečenjevce organizovao je takmičenje recitatora duhovne poezije „Jefimija“ u okviru Međunarodnog sabora duhovnosti u Rakovici. Našu školu predstavlјalo je dvoje učenika, a to su: Hana Marija Simić, učenica 6/2 i Đorđe Stanković, učenik 8/2.

Takmičenje je održano u porti manastira Svetog Jovana u Jašunji. Svi učenici, kao i njihovi nastavnici, su pohvalјeni i tokom oktobra imaće nagradnu ekskurziju do Caričinog grada. Naše učenike vodile su nastavnice Ljubinka Đorđević i Ana Stanković. Među dvadesetak učesnika, ipak su izabrani najbolјi. Prvo mesto pripalo je našoj učenici Hani Mariji Simić i mi joj ovom prilikom čestitamo. Hana je sa još dvoje učenika 21.9.2020.godine predstavlјala naš grad na Međunarodnom saboru duhovne poezije u porti manastira Rakovica u Beogradu. Ove godine, zbog epidemiološke situacije, svi učesnici su bili pobednici. Hani želimo još mnogo uspeha na dalјim takmičenjima recitatora. Srećno!!!

Kontakt

Osnovna škola "Svetozar Marković" Leskovac

e-mail: svetozarmarkovicle@yahoo.com

Telefon: 016/243244

© 2017 OŠ "Svetozar Marković" Leskovac All Rights Reserved.

Main Menu