Predmetna 2020/2021

Deseta po redu Vaskršnja humanitarna akcija u organizaciji đačkog parlamenta 

U ovogodišnjoj akciji učestvovali su učenici svih razreda naše škole. Prikupljeno je oko 350 jaja, a od prodaje je prikupljeno 50.350 dinara. Ovaj (rekordni) iznos biće iskorišćen za učenike naše škole kojima je pomoć najpotrebnija.

Akciju su podržali: učiteljice Žaklina Stojiljković i Marija Nikolić i učitelj Goran Stanković. Oni su sa decom prigodnim crtežima ulepšali plato u parku. Pomoć i podršku su takođe pružili i direktorica škole Tamara Janković i nastavnici Aleksandar Nikolić i Bojan Konstantinović, kao i Robert Dimitrijević (pripravnik) koji je za ovu akciju školi poklonio 10 ukrašenih jaja u kombinovanoj tehnici.

 

Tags:

Kontakt

Osnovna škola "Svetozar Marković" Leskovac

e-mail: svetozarmarkovicle@yahoo.com

Telefon: 016/243244

© 2017 OŠ "Svetozar Marković" Leskovac All Rights Reserved.

Main Menu