Predmetna 2022/2023

Nagrađeni učenici na Svetosavskom literarnom i likovnom konkursu

Svake godine škola domaćin organizuje Svetosavski literarni i likovni konkurs na nivou grada. Naši učenici se uvek odazivaju i osvajaju nagrade, pa je tako bilo i ove godine.

Na literarnom konkursu 2.nagradu osvojila je Milica Stojanović, učenica 7-2, a na likovnom konkursu u kategoriji od petog do osmog razreda najbolji su bili Kalina Ristić, učenica 8-3, koja je osvojila 1.nagradu i Andrej Mihajlović, učenik 7-2, koji je osvojio 2. nagradu, dok je u kategoriji od prvog do četvrtog razreda najbolji bio Bogdan Đorđević, učenik 4-1.

Nagrade najboljim učenicima dodeljene su 24.1.2023. u LKC-u, gde su učenici bili prisutni sa svojim mentorima Anom Stanković, nastavnicom srpskog jezika, Bojanom Konstantinovićem, nastavnikom likovne kulture, i učiteljicom Oliverom Đorđević.