Predmetna 2022/2023

Nas genijalni dečak osvaja još jednu republičku nagradu

Talenat, ljubav prema predmetima kojima se posvetio i predani rad Petra Minića, učenika osmog razreda, uz višebrojne nagrade na svim nivoma takmičenja iz više nastavnih predmeta, rezultirao je ove školske godine republičkim nagradama iz hemije i matematike.

Posle osvojene druge nagrade na republičkom takmičenju iz hemije, Petar je na republičkom takmičenju iz matematike, održanom 13.5.2023. u Jagodini na Fakultetu pedagoških nauka, u pratnji svoje nastavnice matematike Valentine Trenčić, doneo školi i gradu TREĆU NAGRADU.

Ponosni smo što je Petar proveo prve razrede školovanja u našoj školi, te smo imali priliku da se zajedno radujemo njegovim uspesima.

ČESTITAMO PETRU NA IZVANREDNIM REZULTATIMA i želimo mu da bude još uspešniji u daljem školovanju!