Predmetna 2023/2024

Opštinsko i okružno takmičenje u atletici

U petak, 12. aprila 2024. na održanom opštinskom i okružnom takmičenju u atletici, učenici naše škole su osvojili u ekipnom plasmanu 4. mesto devojčice, a 7. mesto dečaci.

Pojedinačno Nađa Nedeljković 7/2 je u trci na 600m zauzela 3 mesto, a Aleksa Cvetanović 8/3 osvojio 1.mesto u trci na 100m i plasirao se na međuokružno takmičenje koje se održava u Pirotu.

Učenici koji su se takmičili i predstavljali našu školu su:Julija Mitrović, Anđelka Jovanović,Nađa Nedeljković, Tea Jovanović, Simona Cvetanović, Jefimija Kostić Andrea Ninković. Dečaci koji su nas predstavljeli su: Aleksa Cvetanović, Milan Rakić, Petar JovanovićNikola Mitič, Aleksa Cekić, Nemanja Ranđelović, Mihajlo Anđelković, Darko Aleksić.

Takmičenje je održano u kasarni Petar Bojović u donjem Sinkovcu, a ukupno je učestvovalo preko 150 učenika iz osnovnih i srednjih škola.

atletika2