Razredna - 2018/2019

Kviz za prvake i nastavnike povodom Dana škole

U nedelji obeležavanja Dana škole predstavili su se i učenici prvog razreda sa svojom učiteljicom.

Nastavnicima iz škole i gostima iz Leskoeca predstavljen je Kviz prvaka Kahoot u petak 14.12.2018.godine.

Каhооt! je zabavan I interaktivan online program za izradu kvizova.

Каhооt! je alat pomoću koga se učenici angažuju na potpuno drugačiji način sa ciljem da učenje postane lako kao igra.

Каhооt! angažuje sve učenike u razredu.

Prilikom izrade kviza postojala je saradnja sa roditeljem učenika Lazara Arsića inače jednog od voditelja seminara "Kahoot! – učenje na dlanu, i netačno je tačno". Igor Arsić  je gostima objasnio kako pomoću ovakvih kvizova mogu da dobiju sliku celog odeljenja o njihovom znanju i napredovanju i statističke podatke o svakom pitanju.

Prvaci su uz osmeh, navijanje i radost rešavali zadatke iz matematike, srpskog jezika, sveta oko nas i engleskog jezika. Najuspešniju su bili: Pavle Nikolić, Mia Stefanović i Dina Stojanović.

Nakon kviza sa prvacima, kviz Kahoot! su odigrali prisutni nastavnici i gosti iz Leskoeca. Pitanja su bila vezana za naše dve pobratimljene škole i najbolja je bila Vesna Terzioska.