Ekskurzije, izleti i nastava u prirodi

Aqua Viva konkurs „Pokrenimo našu decu“

Otvoren je veliki Aqua Viva konkurs „Pokrenimo našu decu“ za sve škole na teritoriji čitave Srbije!

Poštovani učitelji, pokažite nam kako sa vašim đacima radite sve Modele vežbanja koje je osmislio tim stručnjaka.

Period koji će biti obuhvaćen posmatranjem je od 30.10. do 22.12.2017.

Odeljenja koja pravilno i redovno primenjuju vežbe očekuju vredne i nezaboravne nagrade.

Preuzmite i popunite formular i prijavite svoja odeljenja na konkurs putem mail adrese Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.Sjajna vest za sve učitelje i njihove učenike je da smo rok za prijavu produžili do 04. decembra.

Materijal nam možete poslati od 22.12.2017. do 05.01.2018. a kako biste učestvovali u konkursu neophodno je da pošaljete sledeće:
1. popunjen Plan vežbanja za školsku 2017/2018. uz potrvrdu potpisanu i overenu od strane direktora škole da je program vežbi sa kojima konkurišu za bodove uvršten u godišnji plan i program rada škole;
2. video ili fotografije o primeni ponuđenih modela vežbanja.

Ukoliko materijal nije potpun, neće biti uključen u konkurs. Zato vas molimo da pažljivo pročitate pravilnik konkursa

Škole koje učestvuju u konkursu su podeljene u 12 regija i po 3 prvoplasirane iz svake regije dobiće opremu za fiskulturu. Izbor 10 najboljih na nivou republike Srbije, obaviće se od strane našeg stručnog žirija. Nakon toga počasni žiri bira 3 najbolja odeljenja koja će pored navedene opreme dobiti i vredna nagradna putovanja.

Najbolje i najkreativnije odeljenje među najboljima biće izabrano na dan školske slave, 27.01.2017. (Sv. Sava).

Pokrenimo našu decu zajedno uz Aqua Vivu i naše Modele vežbanja!

Srećno!