Ekskurzije, izleti i nastava u prirodi

Konkurs za najlepšu božićnu pesmu i crtež

Radio televizija Belle Amie i internet časopis za podsticanje dečjeg stvaralaštva Tabla raspisuju KONKURS ZA NAJLEPŠU BOŽIĆNU PESMU I CRTEŽ učenika osnovnoškolskog uzrasta srpskog govornog područja

1. Konkurs je otvoren od 12. novembra do 12. decembra 2017.
  2. Jedan autor može na konkurs da pošalje jednu pesmu i (ili) jedan crtež.
  3. Literarne radove ispisane ćirilicom (nekim od standardnih fontova veličine 12) poslati na e-adresu: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.ili poštom na adresu redakcije časopisa Tabla, Ljubomira Nikolića 17/26, 18000 Niš, Srbija.
  4. Likovne radove slati isključivo u originalu na adresu: Časopis Tabla, Ljubomira Nikolića 17/26, 18000 Niš, Srbija.
  5. Ispod svakog literarnog rada i na poleđini svakog likovnog rada treba ispisati osnovne podatke o autoru (ime i prezime, adresa stanovanja, razred, škola, broj telefona).

O radovima će odlučivati stručni žiri, a proglašenje pobednika i uručenje vrednih nagrada biće u emisiji „Božićna Tabla“ koja će biti prikazana na televiziji Belle Amie 5. januara 2018. godine.