Predmetna 2020/2021

Likovna Izložba Dunje Stojanović

Dana 31.5.2021. u prostorijama OŠ "Svetozar Marković" otvorena je likovna izložba Dunje Stojanovic, učenice odeljenja 8/3. Reč je o veoma talentovanoj učenici koja svojim radom i rezultatima krece blistavimputem u nastavku školovanja.

Nakon upravo završenog Republičkog takmičenja iz engleskog jezika, gde je od 116 kandidata osvojila 5. mesto, Dunja je pokazala još jedan talenat - za likovnu umetnost.

Predstavila nam se sa 15 crteža portreta poznatih ličnosti. Portreti koje je izvela ostavljaju utisak sigurnosti, zrelosti i ozbiljnosti u radu i posmatrač stiče utisak da se ovakva dela mogu pripisati nekom ko je mnogo iskusniji. Svi mi kao upošljenici škole ponosni smo na Dunju i želimo joj još puno uspeha u nastavku školovanja.