Predmetna 2022/2023

Čista ljubav

Udruženje "Dan" je 3.4.2023.godine u 19h povodom PLAVE NEDELJE organizovalo u galeriji Niškog kulturnog centra izložbu radova pod nazivom "Spektar kreativnosti".

Izložbu je svečano otvorio gudački kvartet "Korona" sa predsednicom udruženja "Dan" Jelenom Petković, koja je uručila našim učenicima osvojene nagrade na likovnom konkursu "Moj lični pratilac - moj najbolji prijatelj".

Nagrađeni učenici su Aleksandar Stamenković (5-1), Mihajlo Veličković (5-4) i Kalina Živković (4-1).
Veliku podršku učenicima u publici pružili su njihovi roditelji, lični pratioci i nastavnik likovne kulture Bojan Konstantinović.

Otisnuti u svet slika koje govore umesto reči, svi su bili prepuni pozitivnih emocija i lepih utisaka i zahvalni na toplom prijemu.