Predmetna 2022/2023

Likovni konkurs "Dišem punim plućima"

U okviru projekta "Dijalog za bolji vazduh" koji se realizuje u okviru projekta Beogradske otvorene škole "Dijalog promena" realizovan je likovni konkurs pod nazivom "Dišem punim plućima".

Učenici su svojim radovima mogli da predstave kako vide disanje punim plućima tokom igre sa društvom, provedenog dana u školi ili u parku. A mogli su da predstave neke od zelenih vidova energije i dati svoju ideju kako ostvariti manje zagađenje.

Na likovni konkurs „Dišem punim plućima“ pristiglo je ukupno 88 radova učenika i učenica osnovnih škola sa teritorije grada Leskovca sa puno kreativnosti i maštovitosti.

U kategoriji od 5. do 8. razreda 3. nagradu osvojila je učenica naše škole Nikolina Trajković 5/3 uz podršku mentora nastavnika likovne kulture Bojana Konstantinovića.
Dodela nagrada uz druženje svih dobitnika bila je 21.aprila u Centru za stručno usavršavanje Leskovac.

Mi joj čestitamo na kreativnosti i postignutom uspehu.