Razredna 2024-2025

Prepoznaj me – prepoznaj sebe

Kao škola, sa zadovoljstvom ističemo da je učešće naših učenika u radionici "Prepoznaj me – prepoznaj sebe", koju je organizovalo Udruženje roditelja i nastavnika "Partnerski za obrazovanje", bilo izuzetno korisno i inspirativno iskustvo. Radonica je održana u prostoru poznatom kao "Kuća Veština", koji je u potpunosti opravdao svoje ime – ovo je zaista mesto gde deca razvijaju svoje veštine i na originalan način istražuju svet oko sebe, posebno kroz rad na svojim emocijama.

Učenici su kroz kreativne aktivnosti, razgovore i praktične vežbe, vodstvo učitelja Ane, Tamare i Zorana, imali priliku da na dublji način razumeju i upravljaju svojim osećanjima. Ovo je za našu školu veoma značajan korak u jačanju emocionalne inteligencije kod dece, jer im pomaže da se snađu u različitim životnim situacijama, kako u školi, tako i izvan nje.

Zahvaljujemo se Udruženju "Partnerski za obrazovanje" i "Kući Veština" što su našim đacima omogućili da učestvuju u ovakvom programu, koji je bio odlično organizovan i koji će sigurno dugo ostati u njihovim sećanjima.

Leskovačkog odreda  6