Razredna 2024-2025

Koraci drugarstva

U nedelju 6.10. 2024. godine 60 učesnika, učenika, roditelja i učitelja, koračalo je "Stazom zdravlja" za život, za budućnost. Svesni da svaki korak znači mnogo više od fizičkog pokreta, koračali smo svi blatnjavim stazama Hisara, čistim osmesima i srcem za one koji su koračali hodnicima naše škole, za one kojima je pomoć potrebna.

Ma koliko male korake činili, naši najmlađi đaci učinili su velike korake ljubavi, drugarstva i humanosti. Podršku i primer dali su roditelji učenika, učitelji Ana, Tamara i Zoran, veroučiteljica Katarina i nastavnik Saša, kao i Snežana Mitić, sportski učitelj planinarstva.

Hvala svima koji su ovaj dan učinili posebnim. Hvala u Zoranovo i Jovanino ime svima koji su učestvovali u humanitarnoj akciji.

Leskovačkog odreda  6