Aktivnosti

Dragi Svetozarci,

Nadamo se da ste zdravi, da ste se uželeli škole i da ste spremni za nove avanture.

Dan škole 2020/2021. školske godine

Danas, 12. decembra proslavlјamo 116. rođendan naše škole. Zbog trenutne epidemiološke situacije rad u školi je drugačiji. Radimo u školi i onlajn, ali nas to nije sprečilo da na jedan lep i malo drugačiji način uživamo na ovaj dan.

Prisetićemo se nekadašnjih priredbi i druženja.

Ali, ne, nećemo da pričamo, neka vas narator uvede u čaroban svet naše škole, a radovi naših najmlađih na lepotu detinjstva.

Šta smo uradili ove godine?

U cilju poboljsanja higijenskih uslova ove godine smo završili rekonstrukciju toaleta.

Poštovani roditelji,

Za vaše i naše buduće prvake veoma je važno da svoj životni san započnu da sanjaju na pravom mestu, a to je sigurno Osnovna škola „Svetozar Marković“.

Izmenjen Pravilnik o kalendaru obrazovno-vaspitnog rada za školsku 2020-2021. godinu

Pravilnik o izmenama Pravilnika o kalendru obrazovno-vaspitnog rada osnovne škole z aškolsku 2020-2021. godinu  možete videti na sledećem linku

Dragi školarci, poštovani roditelјi,

Želimo vam srećan početak nove školske godine.

Kao što znate, ova školska godina će biti potpuno drugačija, zato vas molimo da pažlјivo pročitate preporuke.