Razredna - 2019/2020

Kad se naoštre olovke u vreme korone

Milica Stojanović i Helena Ćirić, učenice IV-3, autori su najboljih radova na ovogodišnjem konkursu Oštro perce 19/20.

Priredba povodom Svetog Save u Donjoj Jajini

Povodom Svetog Save 27.1.2020. g. odrzana je priredba u izdvojenom odeljenju nase skole u D.Jajini.  Priredbu pripremili i izveli  ucenici Iv/4 razreda.

Novogodišnja priredba prvaka

U svečanoj sali je 25.12.2019.godine u popodnevnim časovima održane su novogodišnje predstave učenika prvog dva i prvog tri , a 27.12.2019.godine učenika prvog jedan.

Dan Planete Zemlje

Povodom Dana planete Zemlje,Nacionalna asocijacija studenata farmacije Srbije -NAPSer raspisala je konkurs "Šta jedno dete može da uradi za svoju planetu".

Svetosavska priredba

Obeležavanje  Dana Svetog Save i ove godine je  tradicionalno pripalo trećacima. 27.januara u svečanoj sali naše škole održana je Svetosavska priredba "Putem prvog učitelja".

Izrada novogodišnjih venčića i aranžmana

Zajednička radionica učenika prvog razreda i njihovih roditelja održana je 20.12.2019.godine.

Međunarodni dan žena

Svake godine, od 1977. godine kada su Ujedinjene nacije proglasile 8. mart Danom ženskih prava i međunarodnog mira, ovaj dan se obeležava u znak sećanja na žene koje su se na početku 20. veka borile za svoja prava i pravo glasa.

Tematski dan „Savinim putem“

U odeljenju IV/2 povodom  školske slave realizovan je tematski dan 24.01.2020.

Priredba povodom Dana škole u Donjoj Jajini

Povodom Dana skole 12.12.2019. g. odrzana je priredba u izdvojenom odeljenju nase skole u D.Jajini.  Priredbu pripremili i izveli  ucenici III/4 razreda.