Razredna - 2018/2019

Tematski dan "Moja lepa Srbija!!!"

U odelјenjima četvrtog razreda je 8.11. i 13.11. 2018. godine održan tematski dan ,, Moja lepa Srbija ".

Radionica "Hrana na plastičnim kesama"

Svetski dan hrane, 16. oktobar je u odeljenju III-3 obeležen kroz radionica “Hrana na plastičnim kesama”. Radionicu je vodila učiteljica Sanela Ćirić.

Izlet djaka prvaka sa roditeljima na Radan planini

U nedelju, 14.10.2018.godine klub roditelja I-1 sa učiteljicom Anom Gavrilović organizovao je izlet na Radan.

Šahovski turnir

U osnovnoj školi ,,Vuk Karadžić" u Leskovcu  5.11.2018. godine povodom Dana škole održan je turnir u šahu u kategoriji od I-IV razreda.

Pozdrav sa Hisara

U petak, 5. oktobra, učenici drugog i trećeg razreda išli su na izlet do Hisara. To je bila završna aktivnost koja je planirana u okviru Dečije nedelje koja se ove godine obeležavala od od 1. do 7. oktobra pod sloganom „Moje je pravo da živim srećno i zdravo“.

Prijem prvaka u Dečiji savez

Dana 4.10.2018.godine učenici četvrtog razreda priredili su priredbu za prvake povodom prijema u Dečiji savez .

Radionica sa roditeljima ,,Umetnost u tanjiru"

Dana 7.10.2018.godine roditelji, učenici i učitelji četvrtog razreda Olivera Đorđević, Tatjana Stojković i Momčilo Stojković su u Velikoj Kopašnici realizovali radionicu sa roditeljima ,,Umetnost na tanjiru".

Prvaci u biblioteci

Vrsta aktivnosti: Saradnja sa bibliotekom  „Radoje Domanović”

Vreme realizacije: petak, 5.10.2018. godine

Organizator/realizator aktivnosti: Dečje odeljenje gradske biblioteke i aktiv učitelja prvog razreda