Razredna - 2018/2019

Zadužbina „Dositej Obradović“ uručila je nagrade učenicima trećeg razreda naše škole

Zadužbina “Dositej Obradović” jedanaest godina zaredom raspisuje konkurs “Radionica basnopisaca” za učenike trećeg i četvrtog razreda koji pišu i slikaju svoje basne.

Osmomartovske likovne radionice

Učenici IV - 2 i IV -3 odeljenja su sa svojim učiteljima Stojković Tatjanom i Stojković Momčilom realizovali likovne radionice na kojima su reciklažom izradjivali vaze i cvetove od prirodnih materijala povodom 8. marta - Dana žena.

Novogodišnja priredba drugaka

Učenici II/1 i II/3 su dana 26.12.2018. sa svojim učiteljem Goranom Stankovićem i  učiteljicom Žaklinom Stojiljković organizovali prigodan novogodišnji program za svoje roditelje.

Тrećaci na ekskurziji

U pratnji učiteljica i vodiča agencije „Bavka“ 44 učenika III2 i III3 su u sredu, 29. 5. 2019. godine, u okviru jednodnevne ekskurzije posetili Prirodnjački centar u Svilajncu i manastir Manisiju kod Despotovca.

Novogodišnja priredba u Donjoj Jajini

Dana 28.12.2018.g.,u učionici I-4 u D. Jajini , u vremenu od 10.30 do 11.00h, održana je novogodišnja priredba prvaka koje vodi učitelј Goran Stojilјković.

Kviz za prvake i nastavnike povodom Dana škole

U nedelji obeležavanja Dana škole predstavili su se i učenici prvog razreda sa svojom učiteljicom.

Vaskršnja prodajna izložba

Cilj aktivnosti: Razvijanje kreativnosti i preduzetnistva kod dece.

Novogodišnji bazar četvrtaka

Učitelјi četvrtog razreda Tatjana, Olivera i  Momčilo su organizovali sa svojim učenicima razne novogodišnje aktivnosti .

Literarni matine

Dana 11.12.2018. godine u OŠ,,Svetozar Marković“ organizovan je literarni susret za učenike od  I do   IV razreda.