Razredna - 2018/2019

Vaskršnja prodajna izložba

Cilj aktivnosti: Razvijanje kreativnosti i preduzetnistva kod dece.

Novogodišnji bazar četvrtaka

Učitelјi četvrtog razreda Tatjana, Olivera i  Momčilo su organizovali sa svojim učenicima razne novogodišnje aktivnosti .

Literarni matine

Dana 11.12.2018. godine u OŠ,,Svetozar Marković“ organizovan je literarni susret za učenike od  I do   IV razreda.

Osmomartovske likovne radionice

Učenici IV - 2 i IV -3 odeljenja su sa svojim učiteljima Stojković Tatjanom i Stojković Momčilom realizovali likovne radionice na kojima su reciklažom izradjivali vaze i cvetove od prirodnih materijala povodom 8. marta - Dana žena.

Novogodišnja priredba drugaka

Učenici II/1 i II/3 su dana 26.12.2018. sa svojim učiteljem Goranom Stankovićem i  učiteljicom Žaklinom Stojiljković organizovali prigodan novogodišnji program za svoje roditelje.

Dečiji filmski matine

Povodom Dana škole, 6. decembra, učenici odeljenja III-3 organizovali su Filmski matine za roditelje.

Novogodišnja priredba u Donjoj Jajini

Dana 28.12.2018.g.,u učionici I-4 u D. Jajini , u vremenu od 10.30 do 11.00h, održana je novogodišnja priredba prvaka koje vodi učitelј Goran Stojilјković.

Kviz za prvake i nastavnike povodom Dana škole

U nedelji obeležavanja Dana škole predstavili su se i učenici prvog razreda sa svojom učiteljicom.

Vuk Karadžić - tematski dan

U odeljenju III-1 i III-2, 28.11.2018. godine održan je tematski dan "Vuk Karadžić".