Obaveštenje za roditelje

Poštovani roditelji,

Danas je održan sastanak Pedagoškog kolegijuma na kome su doneti prvi koraci u organizovanju nastave na daljinu. Budući da je prosveta jedan glomazan i zahtevan sistem, molimo vas za malo strpljenja.

Odlučeno je da razredne starešine formiraju viber grupe sa svojim odeljenjima gde će u toku ove nedelje učenici moći da dobijaju instrukcije i domaće zadatke na osnovu predjenog gradiva sa časova na RTS-u.

Odeljenjske starešine imaju obavezu da učenike podsećaju na termine u kojima mogu da prate nastavu, a vas molimo da na svoju decu utičete da ovaj vid učenja shvate ozbiljno. S obzirom na to da će učenici biti ocenjivani na kraju godine, važno je da prate instrukcije svojih nastavnika.

U cilju prevazilaženja novonastale situacije, računamo na vašu podršku. Sve informacije o izmenama i dopuna postavljaćemo blagovremeno na sajt škole.

Raspored emitovanja obrazovnih sadržaja: https://rasporednastave.gov.rs/

Direktorka škole

Tamara Janković