Predmetna 2017/2018

Odlazak na gradsko klizalište

Cilj: Rekreativne aktivnosti na kraju radne nedelje, jačanje zajedništva i medjusobne saradnje među učenicima različitih odeljenja istog razreda.

U petak, 12.1. 2018. godine nakon časova u popodnevnoj smeni učenici V2 i V3 sa razrednim starešinama, Marinom Mladenović i Violetom Aleksić proveli su popodne na gradskom klizalištu.

U veseloj i opuštenoj atmosferi deca su uživala na ledu. Među učesnicima je bilo onih koji su prvi put na klizaljkama, ali i odličnih klizača koji su poput instruktora pomagali svojim drugovima da prevaziđu početnički strah. Bilo je veselih povika, nespretnih padova, ali i pravih profesionalnih pirueta. Opšti utisak je želja da što pre ponovimo ovu aktivnost.

Zbog kapaciteta klizališta u prvoj grupi bila su dva odeljenja, a u najavi je poseta još  dva odeljenja petog razreda.