Predmetna 2019/2020

#Ostanikodkuće

Naši petaci su se u okviru nastave građanskog vaspitanja bavili participacijom, tj. učešćem građana u aktivnostima koje se tiču njih samih, što podrazumeva i pravo dece da se čuje njihov glas u organizaciji života zajednice u kojoj žive, u školi, u kući…

S obzirom na situaciju u kojoj se nalazi ne samo naša zajednica, već i ceo svet, rešili smo da damo mali doprinos u rešavanju velikog problema – pandemije virusa korona tako što ćemo uputiti apel svim građanima da shvate ozbilјnost situacije i poslušaju naše savete kako bismo na najbolјi način prebrodili ovu tešku situaciju.

Nemojte nam zameriti na nesavršenosti našeg rada jer znate da ne idemo u školu i da smo sve morali da snimamo i montiramo kod svojih kuća, a zahvalјujući tehnologiji i internetu naš rad predstavlјamo i posvećujemo vama.