Razredna - 2017/2018

Proslava školske slave

Proslava Svetog Save tradicionalno je obeležena u školi.

Cilj proslave je razvijanje i podsticanje drugarskih odnosa u školi, kao i negovanje vrednosti svetosavske tradicije.

Učenici razredne nastave organizovali su na različite načine svoja današnja druženja. Učitelji Goran Stanković, Žaklina Stoiljković, i nastavnice Marina Mladenović i Zorka Milenković su imali  u svojim odeljenjima  I/1, I/3, V/1 i V/3 zajedničku proslavu.

U ostalim odeljenjima su učenici sa svojim učiteljima i uz prisustvo roditelja presekli slavski kolač i uživeli u ukusnim poslasticama koje su mame pripremale za njih.

Nakon odeljenjskih proslava u 11h u svečanoj sali škole počela je Svetosavska  priredba koju su sa svojim učenicima trećeg razreda pripremili učitelj Moša Stojković,  učiteljice Tatjana Stojkoivć  i Olivera Đorđević.

Mnogobrojni roditelji, članovi Školskog odbora, Saveta roditelja, učenici i upošljenici škole uživali su u recitovanju, glumi i pesmi mališana.

Nakon predstave ovogodišnja domaćica slave Olgica Jović, nastavnica matematike, upriličila je pravi  „Svetosavski bal“ za upošljenike škole.

Atmosfera u učionicama je bila vesela i svečarska u duhu Svetosavlja.