Razredna - 2018/2019

Izlet djaka prvaka sa roditeljima na Radan planini

U nedelju, 14.10.2018.godine klub roditelja I-1 sa učiteljicom Anom Gavrilović organizovao je izlet na Radan.

Cilj aktivnosti: Učenici  sa roditeljima provode dan na planini Radan,  upoznaju se sa prirodnim lepotama ove planine, razvijaju ljubav prema prirodi i očuvanju i zaštiti prirodnog bogatstva,kao i značaju za zdravlje ljudi.

Povodom Dečje nedelje roditelji i učiteljica su se dogovorili da organizuju zajednički porodični izlet. Saradnjom sa Planinarskim društvom “Zmajevi” sa Radana dogovorena je šetnja stazom zdravlja.

Sedamdesetoro dece i roditelja je uživalo u jesenjim bojama planine Radan i prelazili su preko raznih prepreka krećući se kroz uske šumske puteve. Deca su usput isprobavala razne sprave napravljene od drvete i kako oni kažu doživeli pravu šumsku avanturu.

Zadovoljni roditelji i deca su u povratku svratili do crkve Svete prepodobnemučenice Paraskeve u Bošnjacu gde ih je sa osmehom dočekao protojerej Dalibor Stefanović sa svojom suprugom i decom.