Razredna - 2018/2019

Izlet djaka prvaka

Cilj aktivnosti: Učenici provode dan u prirodi, uočavaju promene, primenjuju pravila u saobraćaju, pravila ponašanja na ulici i sa drugovima, igraju se, druže i uče kroz niz aktivnosti

Povodom Dečje nedelje u sredu 3.10.2018. godine učitelji prvog razreda su organizovali izlet do parka „Devet Jugovića“.  Učitelji su učenicima priredili, zabavu i učenje uz rekreaciju. Svi učenici su učestvovali u nadmetanju na poligonima spretnosti  prelazeći staze i prepreke na postavljenom mobilijaru koji su učitelji doneli iz škole za ovu aktivnost, a nakon korišćenja vratili.

Deca su se pored igre na poligonima,  igrala sa i loptom, frizbijem, obručima kao i igre jurke, žmurke i naravno,  Između dve vatre.

Na kraju, deca su pokupila sav otpad koji smo zatekli u parkiću i u koloni vratili smo se bezbedno u školu, učeći o prailnoj kretnjiće kolone đaka u gradskom saobraćaju.