Razredna - 2019/2020

Izlet do Hisara

Izlet do Hisara U petak,11.oktobra učenici četvrtog razreda išli su na izlet do Hisara .

Ciljevi ove aktivnosti su zadovoljenje prava I potrebe dece za igrom I druženjem,proširivanje već stečenih znanja o neposrednoj okolini I okruženju,promenama u prirodi,značaju očuvanja prirode,poštovanju saobraćajnih pravila.

Okupljanje učenika bilo je ispred škole.Učenici su uz pratnju učiteljica laganim hodom krenuli putem Hisara. Vreme je bilo sunčano i pogodovalo ovakvoj šetnji.

Tokom puta učenici su uočavali promene u prirodi,poštovali saobraćajna pravila i pravila kretanja u koloni.Bez opterećenja stigli smo na vrh brda gde nas je dočekala prelepa priroda raznih jesenjih boja.Nakon kraćeg odmora i užine učenici su uživali u igri,druženju,istraživanju i posmatranju okoline.Kroz smeh i igru vreme je brzo prošlo. Pokupili smo svoje stvari ,otpatke od užine i u koloni krenuli do škole.