Razredna - 2021/2022

Pozdrav proleću

U petak, 25.03.2022. godine, učenici razredne nastave su sa svojim učiteljicama, učiteljima i veroučiteljicom išli na izlet. Učenici prvog i četvrtog razreda su bili do Spomen-parka, a učenici drugog i trećeg razred do Hisara i parka.

Ciljevi ove aktivnosti usmereni su na igru i druženje dece u prirodi, proširivanju znanja o naselju, saobraćaju, godišnjim dobima i značaju očuvanja prirode u neposrednom okruženju.

Učenici su u 11 časova krenuli, vidno raspoloženi. Putem su deca obnovila pravilno kretanje ulicom i orijentaciju u naselju.

U prirodi su se deca družila, trčala i dobacivala loptama, razgovarala o proleću i  promenama koje ono donosi. Vreme ispunjeno igrom je brzo prošlo. Učenici su pokupili otpatke i krenuli ka školi.

Časovi u prirodi su deci uvek zanimljivi, jer kroz osmeh nauče i utvrde ono što su učili u učionici.