Razredna - 2023-2024

Vozićem kroz grad

U okviru saradnje Trgovinsko-ugostiteljske škole i Turističke organizacije grada Leskovca učenice obrazovnog profila turističko-hotelijerski tehničar Jovana Stojković i Mina Stanojević izvele su pokaznu vežbu vodičkih poslova u cilju unapređenja praktičnih veština koristeći turistički vozić.

Učenike II razreda OŠ "Svetozar Marković" upoznale su sa znamenitostima kao i sportsko-društvenim ustanovama našeg grada.

Ova saradnja ogleda se u širenju znanja kroz učešće u dešavanjima i manifestacijama koje će se pod pokroviteljstvom grada Leskovca organizovati i u narednom periodu. Našim učenicima pruža mogućnost učenja van učionice, kroz igru i druženje.
Hvala veliko mami Danki Ilić koja neguje saradnju sa našom školom i kao roditelj pokazuje primer dobre saradnje škole sa roditeljima u cilju unapređivanja nastave, podržavanja učitelja, razvijanja pozitivnih životnih vrednosti i zajedničkog planiranja aktivnosti sa roditeljima na kojima naša škola insistira i uspešno ih realizuje.

Što bolje upoznajem svoj grad, sve više ga volim. 

Kontakt

Osnovna škola "Svetozar Marković" Leskovac

e-mail: svetozarmarkovicle@yahoo.com

Telefon: 016/243244

© 2017 OŠ "Svetozar Marković" Leskovac All Rights Reserved.

Main Menu