Nagrade najboljima na likovnom konkursu „Igraj za život, droga jok bre“

U Leskovačkom kulturnom centru večeras su uručene nagrade na likovnom konkursu „Igraj za život, droga jok bre“.

Konkurs je organizovao Odbor za prevenciju bolesti zavisnosti i borbu protiv verskih sekti Grada Leskovca, a nagrade najboljima na konkursu uručio je gradonačelnik Leskovca dr Goran Cvetanović.

Odluku o nagradama doneo je žiti u sastavu Bratislav Anđelković, akademmski slikar i profesori Jelena Mihajlović i Bojan Konstatinović.

U kategoriji od I do IV razreda prvu nagradu je osvojio Nemanja Đokić, a drugu Ana Đokić, učenici drugog razreda OŠ Branko Radićević iz Brestovca, izdvojeno odeljenje u Kutlešu. Interesantno je da je reč o blizancima. Treću nagradu osvojio je Miloš Šaronjić iz OŠ Svetozar Marković iz Leskovca.

Nastavak na Dnevnik juga

Izvor: Dnevnik juga