Školski sport: Najuspešnije škole “Vasa Pelagić” i Tehnička škola “Rade Metalac”

Članovi Skupštine Gradskog saveza za školski sport su Osnovnu školu “Vasa Pelagić” i Tehničku školu “Rade Metalalac” proglasili najuspešnijim školama u 2016/17. godini po ostvarenim rezultatima na mnogobrojnim takmičenjima koje je ovaj savez organizovao.

U kategoriji osnovnih škola drugo mesto zauzela je OŠ “Josif Kostić“, treće OŠ „Kosta Stamenković“, dok je u kategoriji srednjih drugo mesto pripalo leskovačkoj gimnaziji i Medicinskoj školi.

Istovremeno, snovne škole: „Vuk Karadžić“, „Trajko Stamenković“, „Vožd Karađorđe“ i „Josif Kostić“ su dobile priznanje za izuzetan rezultat na republičkom takmičenju u plivanju, OŠ „Svetozar Marković“ u košarci i OŠ „Josif Kostić“ u rukometu, jer su osvojili jednu od medalja na republičkom prvenstvu.

Nastavak na  Jugmedija

Izvor: Jugmedija