Podrška roditeljima pri iskazivanju interesovanja za upis u osnovnu školu

Poštovani roditelji,

Upis dece u prvi razred, koji tradicionalno počinje 1. aprila, ove godine će, zbog aktuelne situacije i vanrednog stanja, početi kasnije. Umesto toga, roditelji i drugi zakonski zastupnici, mogu da iskažu interesovanje za upis u osnovnu školu odabirom usluge ,,Iskazivanje interesovanja za upis dece u osnovnu školu“ preko Portala eUprave. Ukoliko ne iskoristite mogućnost elektronskog iskazivanja interesovanja za upis putem Portala eUprava, moguće je i da je svoje interesovanje za upis iskažete slanjem  podataka na mejl Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli..

Podaci koji su potrebni da pošaljete putem mejla:

• Ime i prezime roditelja/ staratelja
  • JMBG roditelja/staratelja
  • Elektronska pošta (mejl)
  • Broj telefona
  • Ime i prezime deteta
  • JMBG deteta

Svi učenici, koji teritorijalno ne pripadaju našoj školi, a čiji su roditelji/drugi zakonski zastupnici do 1. februara 2020. godine podneli zahtev za upis, evidentirani su i nije potrebno da iskazuju svoje interesovanje.

Dodatne informacije možete dobiti na broj 065/9890918 svakog radnog dana u periodu od 10 do 14 sati.

Nakon definisanja upisa od strane Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja, svi roditelji biće obavešteni o zakazivanju upisa i testiranju.

Direktorka škole

Tamara Janković