Obaveštenje

Obaveštavamo vas da je naša škola počela da postupa u skladu saa preporukama Ministarstva prosvete koje se primenjuju od 10.03.2020.god. radi sprečavanja širenja korona virusa.

Zbog što bolje zaštite učenika i nastavnika biće preduzeto niz preventivnih aktivnosti u školi. Sve potrebne mere dogovorene su na časovima odeljenjskog starešine. Upošljenici škole su obavešteni su i angažovani u okviru svojih nadležnosti.

Ovom prilikom se obraćamo i roditeljima da se pridržavaju propisanih mera.

1. Ukoliko primete bilo kakve simtome respiratornih infekcija kod svoje dece (temperatura, kašalj, bolovi u stomaku, bolovi u mišićima, malaksalost) da ga zadrže kod kuće.
  2. Ukoliko imate saznanje ili sumnju da je dete bilo u kontaktu sa obolelim ili osobama sa sumnjom na bolest, molimo vas da ne šaljete dete u školu.
  3. Da utičete na svoje dete da je i njegova obaveza da se pridržava svih dogovorenih pravila i bude odgovoran prema sebi i svojoj okolini. Da se obrati odeljenjskom starešini ukoliko oseti bilo kakav zdravstveni problem.

Molimo vas da poštujete naše preporuke kako bismo bez posledica prebrodili ovaj period.

Direktorka škole

Tamara Janković