Predmetna 2018/2019

Naši rezultati sa Opštinskog takmičenja iz srpskog jezika i jezičke kulture

U nedelјu 17.3.2019. održano je Opštinsko takmičenje iz srpskog jezika i jezičke kulture, a naša škola bila je domaćin.

Osim dobrom organizacijom,koju su pohvalile kolege iz drugih škola, možemo se pohvaliti dobrim rezultatima.

Svi podaci vezani za takmičenje ažurirani su blagovremeno na školskom sajtu, a mi vam ovde predstavlјamo samo plasmane naših učenika.

U 5. razredu 2. mesto osvojile su  Staša Zdravković i Iva Marković, učenice  5/1 uz podršku svoje nastavnice Milene Stevanović;

U 6.razredu Bogdan Mladenović učenik 6/2 osvojio je 1. mesto sa maksimalnih 20 poena, a Simon Ilić učenik 6/3 osvojio je 2.mesto u pratnji nastavnice Violete Aleksić;

Učenici 8. razreda sa nastavnicom Ljubinkom Đorđević osvojili su:  1. mesto po plasmanu  Marko Miladinović 8/1, koji je prošlogodišnji republički takmičar i Minja Nikolić 8/2 koja je osvojila 3. mesto.

Svim učenicima i nastavnicima čestitamo na postignutim rezultatima i navijamo za njih na sledećem, okružnom nivou.