Predmetna 2018/2019

Osmaci, želite li da se bavite novinarstvom?

Tinejdžerski portal Youth Vibes traži dopisnike iz Leskovca. Ukoliko volite da pišete, fotografišete i pratite društvene mreže, onda je ovo odlična prilika za vas!

Članovi redakcije će u subotu, 30. marta u 12.00 časova u Centru za stručno usavšavanje (prekoputa naše škole) prezentovati svoj rad i detalje konkursa, pa vam preporučujemo da čujete šta imaju da vam kažu i da oni koji žele postanu njihovi saradnici. S obzirom da saradnici mogu biti isključivo mladi između 14 i 19 godina, kao i de se teme kojima se bave tiču upravo vas, verujemo da ćete napraviti dobar izbor i uživati u prvim koracima nekog budućeg velikog novinara.

Informacije i kontakt: www.youthvibes.rs

Instagram: @youthvibes.rs

Facebook: @youthvibes.rs

Jovana Jović, glavni i odgovorni urednik