Predmetna 2018/2019

Vrste nasilja, prevencija i reagovanje – prezentacija učenika odeljenja 7/3

U petak, 29. marta, učenici odeljenja 7/3 održali su prezentaciju i vodili diskusiju o vrstama nasilja, o prevenciji i načinu reagovanja kada se ono desi.

Svojom prezentacijom učenici žele da doprinesu očuvanju bezbednosti svojih vršnjaka u školi, ali i van nje, da razviju kulturu nenasilne komunikacije i izgrade sigurnije okruženje za svoje drugove i drugarice, pa će, s tim ciljem, u narednom periodu prikazati svoju prezentaciju i drugim odeljenjima u školi. Autori i voditelji prezentacije bili su: Andrija Čuljković, Strahinja Barac, Jovan Miljković, Đorđe Vidojević i Veljko Stanković.

Prezentaciji su, pored učenika odeljenja 7/3, prisustvovali i direktorka škole Tamara Janković, odeljenjski starešina Dragan Bubnjević i pedagog Danijela Stojilković.

Vrste nasilja 1

Vrste nasilja 2