Projekti i projektne aktivnosti

Novi izgled škole

Školska godina se bliži kraju, a sa njom i mnogi započeti projekti. Ove godine urađeno je mnogo toga u školi i oko nje.

Neke učionice su dobile novi nameštaj, novu rasvetu, kontinuirano se radi na nabavci novih i savremenih nastavnih sredstava u cilјu unapređivanja procesa nastave. Ovih dana je završen tender za obnavlјanje toaleta i radovi će početi za 15 dana.

Škola je dobila novi izgled sa obnovlјenom fasadom, pored toga i ogradu koja će zaokružiti novi, a ipak prepoznatlјivi ambijent. Iz tog razloga školu su obišli članovi stručnog tima za realizaciju projekta izgradnje ograde oko škole na čelu sa direktorkom Tamarom Janković i tom prilikom istakli da radovi idu svojim tokom i da će ograda biti završena za nekoliko dana.