Razredna - 2019/2020

Nagrade za najbolјe edukatore

U subotu 21.septembra, u organizaciji nevladinog  Udruženja za podsticanje preduzetništva “Živojin Mišić”, održana je svečanost na kojoj su dodelјena priznanja najbolјim edukatorima Srbije koji će nas sledeće godine predstavlјati na svetskom takmičenju Global Teacher Prize.

Ovo takmičenje ima za cilј da pronađe najbolјeg nastavnika sveta, a mi ponosno ističemo da se među kandidatima za ovo prestižno takmičenje našao i učitelј naše škole Zoran Ilić.

Praksa ovog takmičenja je da se o radu kandidata snime filmovi koji su na ovoj dodeli i premijerno prikazani, a u narednih nekoliko dana moći će da se pogledaju na You Tube kanalu Udruženja.

Fond za nagrade ovog ranga iznosi milion dolara, a novac će pobedniku biti isplaćivan u narednih deset godina, za različite projekte koje bude sprovodio u svojoj sredini.

Ponosni smo na našeg kolegu, čestitamo mu od srca i navijamo za njega na sledećem nivou takmičenja, a ovih milion dolara očekujemo, jer smo već isplanirali kako ćemo ih potrošiti.

Želimo ti puno sreće, Zorane!

Najbolji edukatori Srbije 1

Najbolji edukatori Srbije 2