Razredna - 2019/2020

Jesen u biblioteci

U utorak, 24. septembra, literarno-novinarska sekcija II i IV razreda sa učiteljicama Anom Gavrilović i Sanelom Ćirić bili su gosti Narodne biblioteke „Radoje Domanović“ u Leskovcu. Za članove sekcije Nadica Stojanović i knjižnjičari Ivana i Katarina, realizovale su radionicu „Jesen“.

Cilj ove radionice bio je razvijanje kreativnosti, ljubavi prema čitanju i literarnom stvaranju i podsticanje saradnje.

Na početku radionice su se čitali i recitovali stihovi koji govore o jeseni i razgovaralo se o ovom lepom godišnjem dobu. Podstaknuti zanimljivim uvodom, učenici su na ovu temu pravili grupne panoe, osmišljavali stihove, dopunjavali jedni druge i zajedno stvarali.

U prijatnom okruženju vreme je brzo prošlo. Hvala Nadici, Ivani i Katarini koje su učinile da jesen u biblioteci bude tako zanimljiva.4