Informator o radu i zaposlenima

Sednica saveta roditelja od 27.02.2018.godine

Dnevni red

1. Razmatranje i usvajanje zapisnika sa prethodne sednice,
  2. Razmaranje i usvajanje Izveštaja o realizaciji Godišnjeg plana rada škole na kraju prvog polugođa školske  2017/18.godine,
  3. Razmatranje i usvajanje Izveštaja o radu direktora škole na kraju prvog polugođa školske2017/18. godine,
  4. Razmatranje i usvajanje izveštaja o uspehu i disciplini učenika od 1. do 8. razreda na kraju prvog polugođa školske 2017/18. godine.
  5. Donošenje odluke o  udžbenicima koji će se koristiti od 1. do 8. razreda odobrenih od MPNTR za školsku 2018/19.godinu  ,
  6. Razmatranje i usvajanje Poslovnika o radu Saveta roditelja,
  7. Razmatranje i usvajanje-davanje saglasnosti na Pravila ponašanja u školi,
  8. Tekuća pitanja.

Savet je doneo sledeće odluke:

ODLUKU

1.Usvaja se zapisnik sa prethodne sednice.

ODLUKU

2.Usvaja se izveštaj o realizaciji Godišnjeg plana rada škole na kraju prvog polugođa školske 2017/18.godine.

ODLUKU

3.Usvaja se izveštaj o radu direktora  škole na kraju prvog polugođa školske 2017/18.godine.

ODLUKU

4.Usvaja se Izveštaj o uspehu i disciplini učenika od 1. do 8. razreda na kraju prvog polugođa školske 2017/18.godine.

Savet roditelja jednoglasno je doneo sledeću

ODLUKU

5.Usvaja se spisak udžbenika koji će se koristiti u  školskoj 2018/19. Godini za 2,3,4,6,7. i 8.razred, odobrenih od MPNTR.

ODLUKU

6.Usvaja se Poslovnik o radu saveta roditelja.

ODLUKU

7.Daje se saglasnost na Pravila ponašanja u školi koje je usvojio i Gradski Savet roditelja.